Visit PaperAndWood.com on Facebook
در
 
ورود اعضا
نام كاربري و رمز عبور خود را وارد كنيد
نام کاربری:
رمز عبور:
ثبت نام
درخواست رمز عبور
عضویت در خبرنامه
ایمیل:
نام و نام خانوادگی:
طبقه بندی اعضا

تلفن سایت
یک ساعت زودتر با خبر شوید
اخبار
مرکز کاغذ ایران
مصاحبه
ساخت و ساز
کارخانجات مستقر در استانها
جستجوی پیشرفته
اینستاگرام

تعطیلات کشور چین در سال 2019

کد مقاله: 990 - تاریخ درج: 1397/10/11 - مشاهده: 123

تعطیلات رسمی کشور چین در سال 2019 در گزارش زیر مشخص شده است

New Page 1
 
Date Weekday Holiday Name Holiday Type
1 Jan Tuesday New Year's Day National holiday
2 Jan Wednesday New Year's weekend Common local holiday
4 Feb Monday Spring Festival Eve National holiday
5 Feb Tuesday Chinese New Year National holiday
6 Feb Wednesday Spring Festival Golden Week holiday National holiday
7 Feb Thursday Spring Festival Golden Week holiday Common local holiday
8 Feb Friday Spring Festival Golden Week holiday Common local holiday
9 Feb Saturday Spring Festival Golden Week holiday Common local holiday
10 Feb Sunday Spring Festival Golden Week holiday Common local holiday
19 Feb Tuesday Lantern Festival Observance
8 Mar Friday International Women's Day Observance
8 Mar Friday Zhonghe Festival Observance
12 Mar Tuesday Arbor Day Observance
21 Mar Thursday March Equinox Season
5 Apr Friday Qing Ming Jie National holiday
6 Apr Saturday Qing Ming Jie holiday National holiday
7 Apr Sunday Qing Ming Jie holiday National holiday
1 May Wednesday Labour Day National holiday
4 May Saturday Youth Day Observance
1 Jun Saturday Children's Day Observance
7 Jun Friday Dragon Boat Festival National holiday
21 Jun Friday June Solstice Season
1 Jul Monday CPC Founding Day Observance
11 Jul Thursday Maritime Day Observance
1 Aug Thursday Army Day Observance
7 Aug Wednesday Chinese Valentine's Day Observance
15 Aug Thursday Spirit Festival Observance
10 Sep Tuesday Teachers' Day Observance
13 Sep Friday Mid-Autumn Festival National holiday
23 Sep Monday September Equinox Season
1 Oct Tuesday National Day National holiday
2 Oct Wednesday National Day Golden Week holiday National holiday
3 Oct Thursday National Day Golden Week holiday National holiday
4 Oct Friday National Day Golden Week holiday Common local holiday
5 Oct Saturday National Day Golden Week holiday Common local holiday
6 Oct Sunday National Day Golden Week holiday Common local holiday
7 Oct Monday National Day Golden Week holiday Common local holiday
7 Oct Monday Double Ninth Festival Observance
8 Nov Friday Journalists' Day Observance
22 Dec Sunday December Solstice Season
25 Dec Wednesday Christmas Day Observance

 
به اين مطلب راي دهيد: BtnUp   BtnDown   1 امتياز

[بازگشت به فهرست]

ارسال صفحه از طريق ايميل
 X  
 
فرستنده: *
ايميل فرستنده: *
گيرنده: *
ايميل گيرنده: *
توضيحات:
محاسبه کنید: * ۶ + ۵ =
 

๐ سرگرمی
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن  
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن  
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن  
   
   
   
   
 
๐ سایت درشبکه های اجتماعی
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن فیس بوک     |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن گوگل پلاس   |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن توییتر          |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن یوتیوب       |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن آپارات       |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن کلوب          |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن بلاگفا         |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن لینکداین    |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن تلگرام |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن لنزور    |کاغذ| کارتن|
کاغذ|کارتن|مقوا|کارتن سازی| ورق کارتن اینستاگرام    |کاغذ| کارتن|